EstateX NTF

EstateX NTF

25 lutego, 2023 Wyłączono przez admin

EstateX w Polsce – Platforma nieruchomości ułatwiająca inwestowanie

Rozpoczęcie inwestycji w nieruchomości nie jest możliwe dla niektórych z powodu ograniczonych funduszy. Ale EstateX to platforma, która umożliwia każdemu zaangażowanie się w inwestowanie w nieruchomości. Niezależnie od ilości posiadanych przez inwestorów pieniędzy, EstateX pozwala na własność frakcyjną poprzez swoją platformę blockchain.

Jej celem było uczynienie nieruchomości dostępnymi dla każdego, a dokonała tego poprzez umożliwienie inwestorom zakupu jej rodzimego tokena, $ESX.

Inwestycje w nieruchomości przez NTF.

Jak kupić nieruchomości w NTF

Co to jest estatex?

EstateX ($ESX) rewolucjonizuje rynek nieruchomości poprzez tokenizację inwestycji w nieruchomości, EstateX tworzy ekosystem, który wspiera nową falę inwestorów internetowych, deweloperów i właścicieli nieruchomości.

Tokenizacja nieruchomości jest logicznym krokiem w miarę pojawiania się technologii blockchain i kryptowalut. Nieodłączny system zaufania Blockchain sprawia, że jest to idealna technologia do inwestowania w nieruchomości. Firmy wykorzystują inteligentne kontrakty i możliwości księgi głównej blockchain, aby w przejrzysty i skuteczny sposób ułatwić wynajem, zakup, inwestowanie, a nawet pożyczanie.

EstateX Polska Marketplace stworzy projekt społecznościowy dla inwestorów aktywnie inwestujących w nowe nieruchomości i wymieniających swoje globalne portfele frakcjonowanych aktywów nieruchomościowych. Ich łatwa w użyciu platforma zapewni wysokodochodowe inwestycje w nieruchomości, rynek wtórny 24/7, natychmiastowe pożyczki i płynność aktywów. Przyspieszy również procesy zawierania umów, zaoszczędzi czas i zmniejszy koszty.

„EstateX skupi swoje wysiłki na efektywnych przestrzennie projektach crowdfundingowych. Będziemy również remontować nieruchomości w celu zwiększenia zysków” – mówi Thomas Onel, prezes EstateX.

Demokratyzacja inwestycji w nieruchomości

Celem EstateX Polska jest uczynienie korzyści z inwestowania w nieruchomości – które do tej pory były dostępne jedynie dla osób zamożnych i instytucji – dostępnymi dla każdego.

Chcą oni wyposażyć ludzi w wiedzę i narzędzia potrzebne do inwestowania w nieruchomości, bez ogromnych dochodów czy wysokiej zdolności kredytowej.

Właściciele ich tokenów bezpieczeństwa opartych na nieruchomościach będą korzystać z aprecjacji wartości nieruchomości, jednocześnie otrzymując regularny dochód pasywny.

Bart de Bruijn, COO, mówi: „Chcemy edukować osoby fizyczne w zakresie korzyści płynących z tworzenia pasywnego dochodu poprzez inwestowanie – z tak niewielką kwotą jak 100 USD – w aktywa, które umieszczają pieniądze w ich kieszeni bez konieczności pracowania na nie dodatkowych godzin.”

„Będziemy 'Up Level’ ich z kluczowymi strategiami dla nich, aby budować aktywa, zarządzać pasywami i tworzyć pokoleniowe bogactwo dla siebie i swoich rodzin”, wyjaśnia Steve Beckford, dyrektor generalny BeckfordHuss Crypto.

EstateX jest znany z silnego zespołu głównego i doświadczonych doradców branżowych. Mają szeroką wiedzę i sieci obejmujące blockchain, nieruchomości, marketing i rozwój biznesu.

Możesz komunikować się z ich zespołem za pośrednictwem Telegramu.

Co oznacza $ESX ?

Każdy system oparty na blockchainie potrzebuje własnej kryptowaluty, a EstateX – Platforma nieruchomości ma kryptowalutę estatex, znaną również pod tickerem $EXS.

co oznacza $ESX

Zgodnie z whitepaper EstateX, ESX jest tokenem płatniczym/użytkowym platformy i będzie oparty na BNB Smart Chain (BSC).

Ten konkretny token ma dać posiadaczom możliwość wzięcia udziału w głosowaniach nad propozycjami dotyczącymi sieci, podczas gdy może być również stakowany w zamian za nagrody w ramach próby dodania płynności do platformy.

Chociaż EstateX w Polsce został założony w 2020 roku przez holenderskich przedsiębiorców Thomasa Onela i Barta de Bruijna, to token estatex nie jest jeszcze dostępny na otwartym rynku. Istnieją jednak plany, aby to się zmieniło z czasem.