Czy rok 2021 będzie wreszcie rokiem technologii Wearables?

Czy rok 2021 będzie wreszcie rokiem technologii Wearables?

14 marca, 2021 Wyłączono przez Redaktor

Czy rok 2021 będzie wreszcie rokiem technologii Wearables?

 

Rok 2020 był dziwacznym rokiem dla większości świata i to niezbyt przyjemnie. Jednak jedyną rzeczą, która pojawiła się w tym roku, o której nikt tak naprawdę nie chce rozmawiać, jest ilość innowacyjnych technologii, które zostały opracowane i wydane. Dotarliśmy do niecierpliwie wyczekiwanych smartfonów 5G , komputerów Apple Mac z zasilaniem M1 i rosnącej popularności inteligentnych, ale niedrogich urządzeń Wearables.

 

Technologia do noszenia w 2021 roku

 

Rok 2021 nie rozpoczął się w sposób, na jaki ktokolwiek z nas by się spodziewał, ale obok całej zagłady i mroku pojawiają się plotki i wiadomości o nowych ekscytujących technologiach i gadżetach. To, co nas naprawdę interesuje, to technologia do noszenia. Od jakiegoś czasu znajduje się u progu bycia must-have, ale czy 2021 będzie rokiem, w którym wreszcie stanie się swoim? Czy ten rok będzie rokiem technologii Wearables?

 

Co to jest technologia do noszenia

 

Kiedy mówimy o technologii do noszenia, mamy na myśli grupę urządzeń, która obejmuje urządzenia do monitorowania kondycji, takie jak Fitbit i Smartwatche, takie jak Apple Watch. Są zwykle noszone na nadgarstku i są przeznaczone do noszenia na co dzień. Urządzenia do noszenia, które większość z nas zna i których używa w życiu codziennym, łączą się z naszymi istniejącymi urządzeniami, takimi jak smartfony , tablety i laptopy, zapewniając im ogromny zakres funkcjonalności. Jednak urządzenie musi znajdować się w stosunkowo niewielkiej odległości od urządzenia, aby działało.

W nie tak odległej przyszłości prawdopodobnie będziemy mogli zostawić w domu swój smartfon lub inne urządzenie i robić wszystko, co w naszej mocy – dzwonić, wysyłać wiadomości, czytać maile, grać w gry, które znajdziecie tu i wszystko inne pomiędzy. Krótko mówiąc, będzie to jedyna rzecz, której będziesz potrzebować.

 

Dlaczego oprogramowanie jest tak ważne

 

Będzie to oczywiście oznaczać, że twórcy oprogramowania i aplikacji będą musieli zastanowić się, w jaki sposób będą dostępne ich usługi w przyszłości. Fizycznie, Wearables jest znacznie mniejsza niż smartfon lub laptop, więc aplikacje muszą być zmniejszone, aby były widoczne dla użytkowników. Ekran jest o wiele mniejszy – czy potrafią czerpać radość z przeglądania Internetu i grania na Betsson.com na tak małym ekranie? Ważne jest, aby programiści techniczni dokładnie to rozważali i tworzyli aplikacje w sposób odróżniający się od aplikacji mobilnych.

Marketerzy biznesowi mają nadzieję, że rok 2021 przyniesie znacznie więcej danych analitycznych od klientów . Smartwatche mogą dostarczać reklamodawcom informacji na temat zwyczajów zakupowych i zachowań w ich grupie demograficznej, aby skuteczniej docierać do nich i dawać im dokładnie to, czego chcą.

 

Rozgałęzienie się na elegancką odzież i obuwie

 

Jak dotąd Wearables jest ograniczona głównie do zegarków. Chociaż na rynku jest kilka inteligentnych butów, takich jak buty do koszykówki Nike Adapt BB, wciąż jest ich niewiele, ale przewidujemy, że rok 2021 będzie rokiem, w którym ludzie będą wymagać więcej w zakresie technologii do noszenia, która nie jest zegarkiem. . Konsumenci chcą ubrań, które mogą zmieniać kolor na żądanie, a nie tylko pod wpływem ciepła ciała, ubrań wyposażonych w czujniki ruchu i, być może w przyszłości, ubrań, które mogą ładować urządzenia!

Rok 2021 będzie wielką wiadomością dla do ponieważ urządzeń noszenia, staną się one bardziej częścią codziennego życia, a nie tylko ograniczają się do noszenia smartwatchów i monitorów fitness.

 

 

https://www.techcrackblog.com/2021/02/will-2021-finally-be-year-of-wearable.html