Systemy komunikacji zespołowej – słuchawki Vocovo

Systemy komunikacji zespołowej – słuchawki Vocovo

3 czerwca, 2022 Wyłączono przez admin

Podczas pracy w zespołach aby być na bieżąco z zadaniami i mieć pewność się, że wszyscy rozumieją swoje obowiązki wymagana jest najlepsza komunikacja. Za pomocą zestawów słuchawkowych do komunikacji zespołowej pracownicy mogą realizować wyznaczone cele. Załóżmy, że masz zespół składający się z co najmniej 10 osób i wszyscy znajdują się w różnych miejscach obszaru roboczego. Dzięki zestawom słuchawkowym możesz szybko przekazać swoją wiadomość i upewnić się, że wszyscy są na tej samej stronie. Ludzie mogą zadawać pytania odpowiednim osobom i skupiać się na wykonywanych zadaniach. Co więcej, w bezprecedensowych sytuacjach, takich jak pandemia COVID-19, w których dystans społeczny jest wymogiem zdrowotnym, zestawy słuchawkowe pozwalają pracownikom przestrzegać tych zasad. 

W branży FMCG, zwłaszcza w dużym sklepie, utrzymywanie kontaktu ze wszystkimi kolegami w sklepie może być trudne. Ogólne komunikaty Interkomu są często nie jasne i w większości przypadków irytują konsumentów. Sklepy wolą stosować systemy nagłośnieniowe do przekazów promocyjnych. W rezultacie wiele firm korzysta z bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do sprzedaży detalicznej. Pozwalają one wszystkim kolegom w sklepie kontaktować się ze sobą i z przełożonymi, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, nawet jeśli znajdują się na innych piętrach, na parkingach lub w magazynach.

System VoCoVo

System komunikcji zespołowej

 

Zestawy słuchawkowe VoCoVo są używane i cieszą się zaufaniem użytkowników handlu detalicznego, hotelarstwa i rozrywki na całym świecie – od Tesco i B&Q po lokalny sklep z rybami i frytkami. Proponowane przez firmę zestawy plug-and-play są idealne dla zespołów, które potrzebują krystalicznie czystych rozmów w podróży bez skomplikowanej instalacji. Zawierają cały potrzebny sprzęt, dzięki czemu są idealne dla zespołów, które muszą zachować elastyczność i łączność w szerszym zakresie obszary. Systemy GO i GO+ są popularne w sklepach spożywczych, restauracjach, barach na wynos, centrach ogrodniczych, salonach samochodowych, salach konferencyjnych, salach gimnastycznych, zakładach produkcyjnych, a nawet w domach opieki — wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość zjednoczenia zespołów i zapewnienia klientom lepszych doświadczeń.

Dlaczego warto wybrać VoCoVo?

Telefony menedżerów

System Vocovo pozwala menedżerowi  monitorować aktywność zestawu słuchawkowego lub dołączyć do konferencji zespołu i rozmawiać ze współpracownikami za pomocą słuchawki Go.

Modułowy i skalowalny

Jest całkowicie modułowy i skalowalny, dzięki czemu w dowolnym momencie można dodać dodatkowe urządzenia i zestawy słuchawkowe (maksymalnie 29).

Pokrycie na dużych obszarach

Oferuje natychmiastową, krystalicznie czystą komunikację na bardzo dużym obszarze. Jeszcze większy zasięg można dodać w dowolnym momencie dzięki Go Repeater. Do rozwiązania można dodać do 3 repeaterów.

Jakie przyniesie mi to korzyści?

Podstawową korzyścią jest znacznie zwiększona wydajność, ponieważ Twój zespół będzie teraz mógł komunikować się natychmiast na dużym obszarze, tak jakby wszyscy znajdowali się w tym samym pomieszczeniu. W innych środowiskach, takich jak handel detaliczny, VoCoVo wpływa również na wrażenia klientów, umożliwiając współpracownikom natychmiastowe rozwiązywanie zapytań klientów i pomoc w decyzjach zakupowych. Udowodniono również, że VoCoVo zwiększa sprzedaż i zyski.

 

Rozwiązanie All-in-One

Vocovo Go

VoCoVo Go to Twój pierwszy krok do błyskawicznej komunikacji w zespole. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w pudełku — wystarczy podłączyć, naładować zestawy słuchawkowe i rozpocząć natychmiastową komunikację w zespole.

Technologia słuchawek umożliwia między innymi komunikację między pracownikami z różnych pięter, budynków, a nawet z hali produkcyjnej na parking. W pełni zintegrowane z telefonią sklepową, nasze bezprzewodowe zestawy słuchawkowe umożliwiają odbieranie połączeń z dala od telefonu, podczas gdy jedna lub wiele stref konferencyjnych umożliwia użytkownikom przełączanie połączeń, aby rozmawiać ze współpracownikami spoza ich najbliższego zespołu.